SÜPER HİT POLAR GRUBU

Promosyon Polar

Promosyonunuzun en kısa yoldan ve en etkili şekilde amacına ulaşmasını sağlayan promosyon türlerinden biri de tekstil promosyonudur. Promosyonda kullandığınız ürünün kullanılır olması, işe yarar olması, kalıcı olması gibi özellikler tanıtmınızı ve promosyonunuzu amacına ulaştırarak size değer katacaktır.Bunun için de kullanılacak olan ürünün modeli ve kumaşı amaca uygun olmalıdır.Renk ve tasarımı, firmanızı yada ürününüzü en iyi anlatan şekilde tercih edilmelidir.Ürününüz ve üzerinde barındıracağı şirket logonuz yada ürün tanıtım materyallerinizin aplikasyonu kaliteli bir şekilde yapılmalıdır.

Ürünlerimizde ilk elden imalat avantajlarını elde etmek yanında sizlere sunduğumuz model çeşitliğimiz, tasarım hizmetimiz, sınırsız renk alternatifimiz, piyasanın aksine “promosyonsa o kadar da kalite önemli değil” anlayışından çok uzak olarak hem de ÇOK EKONOMİK FİYATLARLA promosyonunuza değer katan işçiliğimiz ile tanışın.

Tüm bu özellikleri sağlayan ve prestijinizi arttıracak bir promosyon yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İşte bu doğrultuda Super Hit Promosyon olarak üretimimizin her evresinde siz değerli müşterilerimize kalite ve güven anlayışımızdan ayrılmadan hizmet vermeye devam ediyoruz.

Modellerimiz için lütfen Katalog sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Ürünlerimizde kullandığımız kumaş cinsleri genellikle İNTERLOK, PİKE (LACOSTE), SUPREM, İKİ İPLİK, ÜÇ İPLİK VE POLAR cinsinden gramaj ve kalitesi yüksek kumaşlardır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda örme kumaşların her çeşidi ile de sizlere özel tasarımlarla promosyon ürünlerinizi imal ediyoruz.

Promosyon ürününüzün seçimi ve siparişi için öncelikle isteklerinize uygun model ve buna uygun kumaş cinsini belirlemeniz gerekmektedir. Tasarım ve imalat aşamaları bizim tarafımızdan istekleriniz yönünde kaliteli, zamanında ve sorunsuz şekilde gerçekleştirildikten sonra ürününüz teslim edilir.

Model çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için Giyim yada Katalog sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Kumaş çeşitleri ve temel modeller hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

ÖRME KUMAŞ TİPLERİ

  SÜPREM

 Ön ve arka yüzü birbirinden farklı, nispeten ince kumaşlardır. Genellikle slip, atlet, fanila, t-shırt, iç çamaşırı yapımında kullanılır.Bitim işlemleri doğru ve istenen şekilde yapılmadığında dönme olur.

 PİKE (LACOSTE)

Ön ve arka yüzü birbirinden farklı, ön yüzünde noktasal kabartılar ve çukurlar bulunan, arka yüzü petek görünümlü örme kumaşlardır.Genellikle polo yakalı t-shırtlerde, ve bayan elbise yapımında kullanılır

 İNTERLOK

 Her iki yüzüde aynı görünümlü, sıkı bir yapıya sahip, daha  stabil kumaşlardır. Genellikle polo yaka t-shirt ve basic yaka t-shirtlar yanında balıkçı sweat, bayan bluz, ve bebe grubunda kullanılır.Ribanaya göre daha düz bir ön yüzeye sahiptir.

 RİBANA

 Ön ve arka yüzü aynı görünümlü, enine olarak yüksek esneme kabiliyetine sahip lastik örgülü esnek kumaşlardır.Lycra kullanarak esnekliği ve geri toplama özelliği arttırılır. Genellikle yakalarda, kol ve etek ucunda, bayan ve erkek body üretiminde kullanılır.

 KAŞKORSE

   Ön ve arka yüzü aynı görünümlü, enine yüksek kabiliyetine sahip, ribanadan farklı olarak boyuna daha geniş çizgileri olan örme kumaşlardır.Genellikle bayan üst giyiminde kullanılır.Örgü karakteri olarak ribana ile aynıdır, tek farkı iğne çıkartılarak boyuna çizgiler belirginleştirilip kalınlaştırılır. Lycra kullanarak esnekliği ve geri toplama özelliği geliştirilir.

 İKİ İPLİK

   Ön ve arka yüzü birbirinden farklı, ön yüzü süprem görünümlü , arka yüzünde ise genellikle kalın ve atlamalı iplikler görünen, nispeten kalın örme kumaşlardır.Şardonlu ve şardonsuz olarak genellikle sweat t-shırt, kapşonlu hırka, alt-üst eşofman yapımında kullanılır.

 ÜÇ İPLİK

   İki iplik ile aynı görünümlü olmakla beraber, daha tok ve kalın bir yapıya sahiptir.Şardonlu ve şardonsuz olarak genellikle iki iplik aynı kullanım alanlarına sahiptir.

 SELANİK

   Ön ve arka yüzü birbirinden farklı, arka yüzü interlok, ön yüzü ise kısmen ribana görünümlü örme kumaşlardır.Örgü yapısı itibariyle interlok ayarlarında örülür. Genellikle kalın yapıları dolayısıyla dolgun ve tok kumaşlar olup, dış giyimde, sweat, hırka yapımında kullanılır.

  HAVLU

   Ön ve arka yüzü birbirinden farklı, ön yüzü süprem, arka yüzü havlu bir yapıya sahiptir. Genellikle bebe giyiminde sweat ve nadiren  pantolon yapımında kullanılır. Yumuşak ve emici, dolgun yapısından dolayı tercih edilir.

 FİLE KUMAŞLAR

   Çeşitli büyüklüklerde delikli bir görünüme sahip örme kumaşlardır. Genellikle bayan üst giyiminde, bluz, gömlek, astar, ve garni olarak kullanılır. Son zamanlarda erkek giyiminde de ön plana çıkmaya başlamıştır.

 POLAR

   Bakıldığında örgüsü tam olarak belli olmayan, havlu kumaş zeminine uygulanan bir takım işlemlerle  her iki tarafıda tüylendiren, yumuşak, dolgun, sıcaklık hisi veren örme kumaşlardır. Genellikle; sweat, hırka, mont, spor battaniye, kaşkol, şal yanında kaban astarı olarak da kullanılır. Bebe giyiminde de, fazlasıyla tercih edilen bir kumaş cinsidir.

 ÖRME KUMAŞ VE DOKUMA KUMAŞ ARASINDAKİ FARKLAR

Örme kumaş üretimi, dokuma kumaş üretimine göre daha hızlıdır.

Örme kumaşlar esnek bir yapıya sahip olmakla birlikte, dokuma kumaşlarda (lycralılar hariç) esneme yoktur.

Örme kumaşların nem alma özelliği, dokuma kumaşlara göre daha yüksektir.

Örme kumaşların yıkama sonrası çekme eğilimi, dokumaya nazaran daha yüksektir.

Örme kumaşlar dokumaya nazaran daha az buruşur. Bu sebeple katlama ve paketlemesi daha kolay ve hızlıdır.

Örme kumaşlar daha dökümlüdür. Vücudu kolay sarar.

Dokuma kumaşların dökümlü olması sağlansa bile, vücut kıvrımlarına tam oturmaz ve örme kumaşlardaki rahatlığı vermez.

Örme kumaşlar dikildikten sonra yıkanmaya ihtiyaç göstermez, kullanıma hazır olarak tüketiciye ulaşır.

Dokuma kumaşlardan dikilen ürünlerde, kumaş cinsine ve kullanım yerine bağlı olarak tuşe, dikiş efekti ve görünümde istenilen sonucu alabilmek için, dikimden sonra yıkanır, daha sonra hazırlanarak tüketiciye gönderilir.

 Örme kumaştan yapılan ürünler çorap, tayt, atlet, iç çamaşırı, sweat, t-shırt, eşofman (alt ve üst), bebe giysileri olarak üretilirken, Dokumada ise pantolon, gömlek, ceket, kaban, mont, salopet, şort, yağmurluk olarak karşımıza çıkar.

Promosyon olarak kullanabileceğiniz bazı temel modeller.

BASIC YAKA
GARNİLİ BASIC YAKA
BASKILI BASIC YAKA
 V YAKA
POLO YAKA
ÇİZGİLİ POLO YAKA
 BASIC SWEAT
GARNİLİ BASIC SWEAT
POLO YAKA SWEAT
FERMUARLI SWEAT
 KAPİŞONLU SWEAT
BAYAN BASIC
BAYAN GARNİLİ POLO
BAYAN FERMUARLI SWEAT